Úvod>> články

Pohony vjezdových bran Hörmann

Teprve s dálkově ovládaným pohonem Hörmann, který boduje osvědčenou technikou ve všech oblastech, bude vaše vjezdová brána maximálně komfortní. Pozvolný rozjezd a pozvolné zastavení zaručují klidný a rovnoměrný chod brány. Rozpoznání překážek velmi spolehlivě chrání osoby i předměty, a tím vám poskytuje pocit bezpečí.

Praktické přídavné funkce zdokonalují váš komfort. Například funkce automatického zavírání, která bránu po uplynutí vámi nastavené doby zavře (pro tuto funkci je nutná volitelná světelná závora), nebo možnost bránu otevřít pouze částečně pro průchod osob. Pohony RotaMatic a VersaMatic jsou k dostání i s praktickým akumulátorem a volitelným solárním panelem.

 

Bezpečné

Díky automatickému vypínání jsou pohony vjezdových bran Hörmann v každé fázi otvírání a zavírání spolehlivě bezpečné. U nenadálých překážek se brána ihned zastaví. Dodatečnou bezpečnost nabízejí světelné závory, které bezdotykově rozpoznají osoby nebo předměty. Lze je jednoduše a elegantně integrovat do bezpečnostních sloupků a umístit do vjezdu. Zajišťují oblast pohybu otočné nebo posuvné brány.

 

Spolehlivé

Pohony vjezdových bran Hörmann zajišťují díky pozvolnému rozjezdu a pozvolenému zastavení příjemně tichý a bezpečný chod. Brány se rozbíhají plynule a při zavírání se pozvolna přibrzďují. Tím se šetří brány, pohon - i nervy sousedů.

 

Robustní

Aby pohony vjezdových bran Hörmann odpovídaly mechanickému namáhání, jsou velmi robustní a vysoce kvalitní. Materiál s dlouhou životností, odolný proti povětrnosti zaručuje dlouhodobou funkci. Pro zvlášť chladné oblasti můžete dostat pohon RotaMatic s integrovaným vyhříváním.

 

Certifikované

Pohony vjezdových bran Hörmann jsou bezpečné v každé fázi otvírání a zavírání. Provozní síly jsou již pro běžné velikosti bran a montažní situace testovány a certifikovány nezávislými zkušebními institucemi podle DIN EN 13241 - 1.

 

Vynikající design

Exkluzivní dálkové ovladače BiSecur přesvědčují vedle designu také elegantním tvarem, který padne zvlášť příjemně do ruky. Dákové ovladače Hörmann BiSecur, byly mezinárodní porotou vyznamenány renomovanou designérskou cenou "reddot design award" za exkluzivní design.