Úvod>> články

Pohony garážových vrat Hörmann

Kdo rád vystupuje z auta při větru a dešti nebo uprostřed noci jen proto, aby otevřel garáž? S pohonem garážových vrat Hörmann svítí stále "zelená", protože garážová vrata i vjezdová brána se otevřou rychle, pohodlně a bezpečně dálkovým ovladačem z auta. Komfortním a rychlým pohonem SupraMatic, cenově výhodným pohonem ProMatic a pohonem ProMatic Akku pro garáže bez připojení elektřiny nabízí Hörmann inovativní techniku pohonů.

Standardní výbavou všech pohonů garážových vrat je nové dálkové ovládání BiSecur. Inovativní dálkové ovládání BiSecur Hörmann s dotazováním na stav přesvědčuje jedinečným komfortními a bezpečnostními funkcemi a dálkovými ovladači s exkluzivním designem a vysokým leskem.

 

 Bezpečné 

Lupiči to mají u automatických garážových vrat Hörmann těžké. Když se vrata zavřou, zajištění proti zvednutí automaticky zapadne do dorazu vodící kolejnice. Vrata jsou ihned pevně uzamknutra a chráněna proti vypáčení. Toto uzamknutí funguje čistě mechanicky a na rozdíl od pohonů jiných výrobců je účinné i při výpadku proudu.

 

Spolehlivé

Spolehlivé automatické vypínání vrata při výskytu nečekaných překážek bezpečně zastaví. Pro ještě větší ochranu a bezpečnost doporučujeme montáž bezdotykové světelné závory. K pohonu SupraMatic P Hörmann je již standardně dodávána. Díky pozvolnému rozjezdu a pozvolnému zastavení se vrata otvírají a zavírají plynule a tiše. Fáze rozjezdu a zastavení je možné pro garážová vrata individuálně nastavit. Vrata se tím šetří a můžete se z nich těšit delší dobu.

 

Turbo rychlé

Pohon SupraMatic v kombinaci se sekčními garážovými vraty Hörmann umožňuje rychlejší a bazpečnější pojezd. Až o 50 % vyšší otvírací rychlost znamená více bezpečí a meně stresu u garážových vjezdů s frekventovaným provozem.

 

Certifikované

Pohony garážových vrat Hörmann jsou optimálně přizpůsobeny sekčním garážovým vratům Hörmann a testovány a certifikovány nezávislými zkušebnímu institucemi podle směrnic TTZ "Opatření bránící vloupání pro garážová vrata".